Harmóniában létezik minden.. Szeretet és tükör, amiben megláthatom Önmagam és Jelenem…

Szeretem magam
és szeretetben élek magamban..
Az érzéseim,
önmagamból fakadóan tükrözik
a világot amit élni szeretnék…
Harmóniában létezik minden..
Szeretet és tükör,
amiben megláthatom Önmagam és Jelenem..
S a pillanatokat,
amiben döntök és haladok az életemben …
Mindig a Jelenben élek,
s ezt fogadom el igazságában és tanításában…
Minden ami velem történik,
csak rólam szól…
S ettől egyre értékesebbé válik
életem és Önmagam értéke…
Minden amit szeretnék – Én vagyok…
Én vagyok a szeretet..
Én vagyok a szabadság…
Én vagyok a munka…
Én vagyok a siker…
Én vagyok a pénz…
Én vagyok… stb…
Én vagyok az élet,
s az életem hitemben születik, bennem…
Lásd így Önmagad…
S mindazt amit szeretnél,
kérd önmagadtól
és hitedben teljesül..
Ha eggyé válsz kéréseddel,
érzésben vár…
Nincs lehetetlen kérés,
csak hitetlen fénytelen élet,
mit magadnak okozol..
Kérj és megadatik…

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük