Mond, mi elől menekülsz ?….

Mond, mi elől menekülsz ?…
S félelmeidet mi hajtja akkor,
ha magadban elismerve a bűnt
és értékeddel már feloldva,
utad által megtapasztalva
létedben a jó és rossz szerepe által,
beteljesített sorsod mutatójaként
eredő és eredendő nem létező emlék…
Hisz bűnben élve félelmeid által,
életed a menekülés..
Hisz benned és tőled
függetlenül is része,
s részed világodban az érzés…
Mit feloldva
felolvadhat ítéletedben,
önmagad által megítélve
a belső tükröd fényében érzésed…

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük