Emelkedő lélek és feltámadás…

A szeretet és az önszeretet…
S a realitásotok által megmozduló elme,
s az elme kreálta fogalom szeretet,
játékrendszeretekben erősítve érzését..
S megtapasztalva érző
és okozó szempontból,
mindazt az érzésed diktálta
belső sugallat hatására
kibontakozó értékét,
mit évezredek óta kergettek…
Mit mondhatnánk mi erről ??…
Hisz a szó nem tükrözi
értékben élve,
az általad kért témát…
Szeretni annyi,
mint az érzés által élve kibontani,
megtapasztalt érzéseid fényében
a benned összegyűlt tartalom
esszenciáját…
Elfogadva, minősítés nélkül..
Minőségben a szeretet út,
amin a kereszted árnyékában
mindig megtapasztalhattad,
az általad élt szerepben bújó
érték által,
szereteted formáját
és így érték érzését is…
A különböző korok
és más minőségű életek által,
a mai korba érve..
Az életed hiányod,
mit most egybeérve megtalálhatsz
ha valóban rátekintesz keresztedre,
önmagadra…
Mit emberként mondakörre építve,
a tapasztalati utadon bezárhatsz
és lezárhatsz….
Emelkedő lélek és feltámadás,
a múlt átminősítése
és realitásod váltása…
Megváltása a Krisztusi szeretet,
benned a szív útja
és keresztje által…..

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük