A Jelenlét – az az érzés, mikor Egységben érzed mit a szíved súg… A Te szeretet nyelveden, mit csak Te értesz…

Jelenlét – mire már oly régóta vártok,
s utatokon már sokszor
éreztétek meg fogalmát..
Szavaidban és szerepedből fakadóan
a szó nem tükrözheti fogalmát,
hisz az elmén és az emberen túl van..
S most lélekként,
emberként kell hogy megértsd,
mit a szavaid által gondolni nem mersz…
Jelenléted,
amit a szavakban és érzésként keresel,
letisztulva, már tudatoddal kapcsolódva..
immár összekötve minden létezővel …
A Jelenlét – az az érzés,
mikor Egységben érzed
mit a szíved súg…
A Te szeretet nyelveden,
mit csak Te értesz..
Mást mond mit a szád,
s beszédben nem tükrözi
a tükrözhetőt..
S emberi világban ez a szó,
éppoly kevéssé tükrözhető..
Jelenléted – az utad..
Az áramod amiben haladsz,
az energiád és amire fordítod magad…
Világodban küszöbök által haladsz…
Utadon ki szólít – Magad – JELENLÉTED…

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük