A mindenségben, részeiddel egységben…

A mindenségben,
részeiddel egységben
a megnyilvánulásaid által..
A szavaim, amiben a segítséged,
ha hagyod általad megnyilvánulhat…
s a gátad, a magad szabta korlátod..
A végtelenbe érve,
már nem támasztó fal általi érzésed,
mi megtartja szó szerint
értelmezett érzésedet – mi a nyelved…
S ezáltal a földi nyelveden keresztül
megszólaló Isten – Te Magad Vagy…

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük