Önmagadért élj – s ne képviselj senkit …

Drága Gyermekem, feloldozlak !
s oldozd fel magad is..
Hisz már nincs,
mi megváltódjon és feloldódjon benned…
Múltad tükrében suhanó magányodban,
az érzésedben keresel mindent…
Mindig veled voltam – s Te Velem..
Benned léteztem mindig,
s Te Én bennem..
S Földön és Égben – mi Egy ..
S az, mit nem látsz még,
valaha benned indult…
S általa bennem a szépség,
s az öröm, mi frekvenciátok csúcsa..
S kereszted útja,
mi már megváltásod útja által
a csúccsal tükröző képpel futva – világod…
Világodban tisztán,
önmagad tükrében..
Gyászodban szálló múlttal
az új kor, mi belőled épül….
Kérlek higgy, hidd el magad,
mit megálmodtál most már szabad..
Szabadságodban teheted
karácsonyok szárnyán,
s kereszted súlyát leteheted..
Ismét eljő az a Jövő,
hol fényed szívvel
és erőben összeér..
S magad teheted meg mindazt,
mit a korban lefektettél..
Angyali Gyermek!
ki most elindulsz…
Emberségedben angyali,
mi most letisztulva önmagad
és értékként létezésed..
S most a Földön ébred,
átlépve a küszöböt…
Új Földön vár
segítséged által minden,
mit már megalkottál…
Önmagadért Élj,
s ne képviselj senkit..
Hisz mindenki általad élő…
S benned érző világok tükrében lásd meg,
Magad vagy a Teremtő szívéből születő képed..

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük