Tudnál e szeretni, ha nem lenne senki más csak Te – s magadban kellene meghatározni szereplők nélkül ezt az érzést – mi emberi formában, csak duálisan felfogható szenvedélye lelkednek…

Tudnál e szeretni,
ha nem lenne senki más – csak Te…
Magadban kellene meghatározni
szereplők nélkül, ezt az érzést..
Mi emberi formában,
csak duálisan felfogható
szenvedélye lelkednek…
S a megfoghatatlanul szabad
szenvedély tüzében a szeretet árama..
S Te magadban áramolva,
szereteted megnyilvánulásaiban
a történet szereplőid..
Benned és körülötted megnyilvánuló fény..
A szenvedély szabadon lélegzik,
s lélegző tüze lelkednek …
A szenvedély a mindenhatóság,
teremtő erejében..
S teremtő erőd benned
életenergiád forrása..
Alkotó és megélő hullámzása
az életnek..
Belőled áramló szabadság,
a létezés tüze..
Szívből születő szabad szeretet
játszmák nélkül önmagadban,
elfogadva és befogadva
a pillanatok hullámzásában..
A bizonyosságod az élet játékában…

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük