Dimenzió szülöttje !…

Dimenzió szülöttje !..
Mi, kik végig nézünk általatok is,
korotok és utatok részeként világotokon..
A most hatalmából merítve
és kultúrátok által megtanulva,
az emberiség diadalmas korában
megmutatkozó fejlődés irányából..
Saját magatok által is jelenlevő
és általatok már megmutatkozó
energiacsúcs,
amiben az összhatás által,
az univerzummal összefüggő
és globálisan zajló
dimenzionálási portálok…
Hol a felvevő világban is tükröződő
és általunk képi síkon megmutatkozó
energiaáramlatban,
a dimenzionálási mutatóban szereplő
két tényezős – világi
és csillagrendszeri kapcsolódások…..

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük