A valódiságba testvérek vagytok, valójában a Fényben születtetek..

A holnapi nap sorsdöntő
mindenki életében aki Jelen lesz,
mert az energiák mozgása
a kaput beindítja bennetek…
Megszűnik a régi valóság
és fellélegez az egység,
mely a szárnyait bontogatja..
A cél már közelít,
mindenkinek magának kell
rálépnie és elindulnia..
Mindenkit várunk szeretettel,
mert jó megérkezni a valóságba…
A valódiságba testvérek vagytok,
valójában a Fényben születtetek..
Erre az állapotra
rátalálhattok a szeretetben…
Az energia és a rezgés
mi keresztülfolyik és áramlik bennetek..
Az érzés valódisága
mely bensődből nyeri létezését,
A LÉT – A JELENLÉT…

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük