Vedd észre, a csodára születik a szív és képessége a megváltás…

A tisztuló folyamatról
és a benned lezajló változásról,
s arról amit kérsz
és szeretnél tudni…
Minden mi e világon megjelent,
benned létező
és általad megmozduló kép…
Minden mi béklyód és terhed,
a Te ragaszkodásod által
része világodnak..
Vedd észre,
a csodára születik a szív
és képessége a megváltás….
Erre vártok és kívülről várjátok…
A csoda benned létező részed,
mindenkinek része…
A Földön várjátok, hol a menny ?…
Az ég, a Föld amin éltek !…
Tudnád e érezni?..
S mégsem látod a valóságot..
A valóságod,
minden érzésed benned..
Ami most zajlik az az út,
mely poklodból
a mennybe vezet téged..
Kinek játéka és forrása volt
egyszerre mindez…
Mi poklod volt,
most mennyországod kulcsa…
Mi utadon kísért,
most érzés által
a semlegességben teljességed…
Életed éledhet,
múltad Jelenedben…
Jövőd fényed,
mely hited
és hitben az erőd…
Múltad mit nem szeretsz
magadban a válasz,
döntsél másképp…
Érzésedben választ,
mikor újra indul
általad a múltad..
Jobb sors mire vársz,
általad már meg van…
Tiszta világ mire vágysz,
fogadj el mindent..
S utad, útban vált…

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük