Valaha volt mester ! – s most az út mire ráléptél a Te jövőd, s mindazoké akikkel az élet valósága vezet…

Valaha volt Mester !..
Most az út mire ráléptél a Te jövőd,
s mindazoké akikkel az élet valósága vezet..
Ne éld a korlátjaidat,
mert azok belőled
emberi oldaladból fakadnak…
S nem az az út,
mi a szíveden keresztül folyik…
Ha hagyod,
kinyílhat az a kapu mi nyitja
és hagyja az információt és áramot….
S ha életedben a kétségek megjelennek,
mi a Mester s a tanítvány – tanulás maga…
A képek miket vársz,
teremtsd meg magad..
Csak így megy,
a hittel s a hiteleddel,
mit Önmagad előtt még fel nem vállaltál..
Ha hallod,
mire az élet s a kényszerűség fakaszt,
s a valódiság beköszönt, általa haladj..
S tudásod az az erő,
mi a teremtés és szíveden át a Jövő …
Keresd a derűt magadban s haladj..
Általa megtalálhatod az örömöt,
mi mindennek mi körülvesz
az értéke, érzete,
rezgése és teremtője..
A forrás miből fakadtál,
s az érzés mitől elszakadtál…
S ha megleled,
a szerelem s a szív
mi megtanít igazán Önmagadra…
Csak magadban születhetsz s születhet..
A tanítványból így lehet Mester – aki Vagy,
csak emlékezz – s ébredj ..
S nyisd ki a kaput,
mi által a teremtő teremtés
s magad – a kulcs s az út…
Szóltunk, szeretünk – veled is – A JELENLÉT..

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük