Azon nem tudsz változtatni, hogy ki és mit gondol rólad…

Azon nem tudsz változtatni,
hogy ki és mit gondol rólad…
Csak a saját világképed az,
amit ha érzel
a saját gondolataid által
és képviselsz érzéseiddel,
akkor ez a meghatározó
Én képeddel és gondolataid által …
Ez az, ami igaz érzésed..
Gondolataiddal magadról
képviselve mindazt,
amit érzel és gondolsz..
Nem vetítve senkire..
Önállóan és egységben..
Benned az, ami szavaidon túl van,
a szavakon túli értékérzésed, szabadon…

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük