A függetlenséget és a szabadságot választom..

Megméretettem magamban
és győztem!…
Legyőztem szerepeimben
haladó Énem,
s lelkem útját választottam..
Még nem tudom
hogy merre vezet,
mégis bízom
és hiszek bizonyosan..
Mindent elismerek
és felismerek magamban,
mégsem leszek
érzéseim bábjátékosa..
Amire szükségem van,
csak bizalom
és szeretet..
S ez bennem található,
s magam forrásából
merítem..
A függetlenséget
és a szabadságot választom..
Döntéseimben lelkem
ezen az úton vezet..
A magokat,
amiket magamban
elültettem,
tudom és hagyom
hogy most kikeljenek..
Anyaként nézek
a saját kertemre..
Csodálom
és örömömet lelem benne..
S megengedem,
a másságát és az egyediségét
a bennem kikeltnek..
Sosem vagyok egymagam,
hisz lelkem bennem
s velem jár..
S szól, ha kérem..
Bennem és általam is..

Szeretettel Hajninak…

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük