Beszélgetés Afrállal – a manipulációról és az igazságtalanságról..

Afrál, segítesz?..

Afrál: – Itt vagyok kedvesem..

Nem értem továbbra sem..
Olyan nehéz tisztán látni,
de már nem olyan erős és intenzív a düh..
Szeretnék kilépni teljesen a szerepből..
Csak nézni a történetet,
de már nem átérezni..
Segítesz? Hogyan tudom ezt megtenni..
Mi nincs még feloldva teljesen bennem?..

Afrál: – Az Igazságtalanság érzete,
így a nyomógombja még aktív.

Nem tudom elfogadni a hazugságot,
a csalást, a fondorlatot,
amibe megpróbálnak behúzni..
A kényszert erősen érzem..
Kényszeríteni próbálnak elfogadni
egy olyan álláspontot,
amit én sohasem tettem meg..
Ellentmondást érzek magamban..
Az egyik,
hogy aki a szavát mindig tartja
már bizonytalan abban,
hogy mit ígért és mit nem…
Majdnem elérték
hogy megkérdőjelezi önmagát,
hogy betartja e az ígéretét.
Csakhogy őt,
kényszerítik arra hogy olyat higgyen,
amit nem tett..
Ezért van még ott az igazságtalanság érzet..
A lelkem felszólít, hogy ne áruljam el..
Mi a kényszer?..

Afrál: – Olyan manipuláció,
ami kihasználja a bizonytalanságot..
Ferdít, kiforgat, kétséget ébreszt.
Ami megerőszakolja az álláspontodat,
és a saját álláspontját vetíti rád…

Hogyan tudok megszabadulni
ettől a kényszerítő energiától?..

Afrál: – Egyszerűen dönts úgy..
Mondd ki, hogy elutasítod a kényszerítést,
a saját igazságodat és álláspontodat követed..
Csak azt lehet kényszeríteni,
akinek kétsége van önmagában…

Honnan fakad az alacsony önértékelésem
ebben a szituációban?..

Afrál: – Abból a hitrendszeredből,
hogy neked “jónak” kell lenned…
Az okos enged, szamár szenved minta..
A konfrontálódás elkerülése miatt nyelni kell,
csak az lehet a jó, aki ezt teszi…
Ez is anyai mintázat,
és elnyomása, elárulása
az egyéni Igazságérzetnek…
Gyerekként pontosan ez ellen lázadtál..
Van-e kétség még benned?..

Nincs… Már nincs.
Nagyon köszönöm!!!

05. 20.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük