Ha ébredsz…

Drága Gyermekem!
Ha ébredsz és érzed
ébredésedben értékként szíved világát,
hol békében és szabadságban létezel
és léteztél mindig..
Érzelmeid folyójánál állj meg,
és nézz bele mit tükröz neked
most érettséged tükreként..
Mindaz amit most megláthatsz
az az arc,
amit ez a folyó csiszolt
a minden kövévé..

Szeretettel Hajninak..